Sosyal ve Ekonomik alanda MV Holding daha iyi bir toplum için çalışmalarını sürdüren kuruluşları desteklemektedir.  

TOG - Toplum Gönüllüleri Vakfı

Gençlerin öncülüğünde toplumsal barış, dayanışma ve değişimi gerçekleştirme amacıyla 2002 yılında kurulan Vakıf, bu yönde sosyal hizmet projelerini hayata geçirmeye devam etmektedir. Kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

http://www.tog.org.tr/

PODEM - Kamusal Politika ve Demokrasi Çalışmaları Merkezi

Kamusal Politika ve Demokrasi Çalışmaları Merkezi (PODEM) Şubat 2015’te kurulan İstanbul merkezli bağımsız bir düşünce kuruluşudur.

PODEM demokrasinin tüm kurumsal ve hukuksal altyapısı ile var edildiği; demokrat zihniyetin, toplumsal barışın ve adaletin hakim olduğu; bölgesel ve küresel düzeyde barış ve adalet ortamının tesis edilmesinde etkisi artan bir Türkiye’nin inşasına katkıda bulunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. MV Holding kuruluşundan bu yana PODEM'in destekçisidir. 

http://www.podem.org.tr

Türkiye Grameen Mikrokredi Programı

Bangladeşli ekonomist Muhammad Yunus'a 2006'da Nobel Barış Ödülü kazandıran Yoksulbank adıyla bilinen Grameen Bankası projesi ile, Bangladeşli kadınlara küçük krediler verilerek, kendi işlerini kurmaları sağlanmıştır. Yunus, Amerika'nın yanı sıra Kosova, Türkiye, Zambia, Kosta Rika, Guatemala ve Endonezya'da faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de de Grameen Mikrokredi Programı, 2003’deTürkiye İsrafı Önleme Vakfı ve GrameenTrust’ın işbirliğiyle Diyarbakır’da faaliyete başlamıştır.

2009 senesinde Türkiye Grameen Mikrokredi Programı kapsamında Balıkesir ilinde mikrokredi uygulamasının başlatılması ve geliştirilmesi için, 14 Temmuz 2009’da MV Holding Balıkesir Mikrokredi Şubesi açılmış  ve ilk kredi verilmiştir. Şube çalışmaları kapsamında bugüne kadar 1,637 girişimci kadına toplam 8,6 milyon TL kredi sağlanmış, geri dönüşlerde %100 başarı elde edilmiştir.

http://www.tgmp.net/

Fotoğraf Galerisi

Konaklama Teknoloji Enerji

Copyright © 2019,  MV Holding A.Ş.  -  Her Hakkı Saklıdır.  |  Ana sayfa  |  Bilgi Toplumu Hizmetleri  |  Kişisel Verilerin Korunması  |  İletişim  |  Site: İkipixel

Facebook  YouTube  Linkedin