Turkcell 

MV Holding, telekomünikasyon sektöründe Türkiye'nin lider ve Avrupa’nın da abone bazında en büyük üç GSM operatöründen biri olan Turkcell'in kurucu ortakları arasındadır ve 2016 yılı sonu itibarı ile yaklaşık %1,00 oranında hissedarıdır. Şirketin Aralık 2017 itibarıyla geliri 20,3 milyar TL ve aktif büyüklüğü 33,9 milyar TL olarak gerçekleşmiştir. 35 milyon abonesi ile Turkcell aynı zamanda New York Borsası'nda kote ilk ve tek Türk şirketidir. İştirakleri üzerinden Türkiye dışında faaliyette olduğu ülkeler olan Ukrayna, Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan, Moldova, Belarus, Almanya ve Kuzey Kıbrıs’da bulunan aboneleriyle beraber toplam abonesi 50,1 milyonu bulmaktadır.

http://www.turkcell.com.tr

KVK

KVK, 1993 yılında Çukurova Holding ve MV Holding ortaklığında kurulmuş olup, 2015 yılında MV Holding ana hissedarı olmuştur. 1994 yılından bu yana mobil iletişim ürünleri satış ve satış sonrası hizmet sektöründe faaliyet gösteren KVK Türkiye’nin en köklü markalarından birisidir. Turkcell, Samsung, Apple, LG, Vestel, Casper, Sony, HTC, Asus, Lenovo, ZTE, General Mobile, Huawei gibi güçlü markalarla işbirliği yapan KVK; kurulduğu tarihten itibaren 30 milyonun üzerinde cep telefonu, milyonlarca adet SIM kart ve kontör kartı satışı gerçekleştirmiştir. Ana işi cep telefonu distribütörlüğü olan KVK Türkiye’de 1500 noktanın üzerinde iş ortağı aracılığı ile ürünlerini tüketiciler ile buluşturmaktadır. Şirket, 1997 yılında satış sonrası hizmetler alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır. Satış sonrası hizmetler, Haziran 2007’den bu yana KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş. adı altında ayrı bir şirket olarak faaliyetine devam etmektedir.

http://www.kvk.com

http://www.kvkteknikservis.com

Cardtek

Cardtek, EMV standartlarında çip ve ödeme sistemleri hizmet ve çözümlerinde oluşan talebe yanıt verebilmek için 2001 yılında kurulmuştur.  Cardtek, 300’ün üzerinde çalışanı, AR-GE’ye verdiği değer, 300’den fazla ürün kurulumu ve otoriteler tarafından ödüllendirilen 360° çözümleri ile sektöründe örnek bir şirkettir. Cardtek; MarsterCard, FIS, Deutsche Telekom, UniCredit Group gibi global iş ortakları ile birlikte Türkiye, ABD ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde bulunan ofisleriyle tüm dünyaya hizmet vermektedir.

Başta çip teknolojilerine ödeme sistemi çözümleri, kart yönetim sistemleri, sahtekarlık algılama ve önleme, sadakat uygulamaları, ulaşım gibi tüm alanlarda çözüm sunduğu gibi anında kart basım, toplu kart kişiselleştirme ve kart kernel çözümleriyle de ödeme dünyasına hizmet sunmaktadır.

www.cardtek.com

StartersHub

StartersHub, girişimcilik ekosisteminde katalizör görevi gören dünya standartlarında bir girişimcilik platformu olma vizyonu ile 2015 yılı Haziran ayında ana hissedarlar MV Holding ve Gedik Yatırım tarafından kurulmuştur. StartersHub, girişimlere mekan, fonlama, mentorlük, profesyonel ağ, stratejik ortaklık ve iş geliştirme destekleri sunmakta ve böylece bir girişimi ihtiyacı olabilecek tüm alanlarda desteklemeyi amaçlamaktadır.

StartersHub, teknolojiye dokunan ve global olma potansiyeline sahip girişimlerin başvurularını kabul etmektedir. Fonun yatırım temaları finansal teknolojiler (Fintech), oyun, yaşam bilimleri (Biotech), nesnelerin interneti (IoT) ve büyük veri analitiğidir (Big Data). Intel, Microsoft, İş Bankası, Netmarble, Arçelik gibi stratejik işbirlikçiler ile sektör bazlı programlar da yürütmektedir. Fon aynı zamanda erken aşama girişimler için Türkiye’nin ilk ve tek global hızlandırma programı olan Startupbootcamp İstanbul programını yürütme hakkına sahiptir.

www.startershub.org

Yatırımlar

Konaklama Teknoloji Enerji

Copyright © 2019,  MV Holding A.Ş.  -  Her Hakkı Saklıdır.  |  Ana sayfa  |  Bilgi Toplumu Hizmetleri  |  Kişisel Verilerin Korunması  |  İletişim  |  Site: İkipixel

Facebook  YouTube  Linkedin